Jsme kvalifikovanými odborníky s dlouhodobou praxí v daňové oblasti a finančnictví

Služby k dani z příjmu poskytujeme v následujících zemích:
Spojené Královští (Anglie)
USA – Federal a State Tax
Německo
Polsko
Česko
Slovensko

Naše poradenství zahrnuje

Při dani z příjmů fyzických osob – pravidelné poradenství s možností využít naše služby při podání daňových přiznání, zastupování při komunikaci s daňovými úřady a řešení jakýchkoli problémů, které se v této souvislosti mohou vyskytnout.

Při dani z příjmů právnických osob – poskytujeme poradenství na nejvyšší úrovni v oblasti průběžného poradenství, při podávání daňových přiznání, opravných daňových přiznání, zajišťujeme komunikaci s daňovými a celními úřady a služby potřebné pro správný a řádný chod vaší firmy v oblasti finančnictví a daňové.

Při spotřebních daních, místních poplatcích a daních, clech poskytujeme poradenství nezbytné úkony ke splnění Vašich daňových povinností, vyřízení potřebných potvrzení, licencí a osvědčení a komunikaci s příslušnými úřady a orgány.

Nárok na uplatnění vratky daní Vám mohou vzniknout v případě pokud pracujete nebo podnikáte v zahraničí.

Pro spící společnosti je cena za účetnictví 3000 Kč a cena za daňové přiznání 3000 Kč. Pro aktivní společnosti uvádíme naše ceny v sekci účetnictví a DPH.

Formulář

  • 0,00 Kč

Orientační ceny

Poplatek za vedení účetní a daňové agendy pro firmu je:

• 1.500 Kč / za DPH období (měsíčně nebo čtvrtletně) – zpracování a podání nulového DPH přiznání pro Vaši UK nebo ČR společnost; celková cena za zpracování a podání nenulového DPH přiznání závisí na počtu účetních položek.
• od 6.000 Kč / za DPH období (měsíčně nebo čtvrtletně) – vedení účetnictví při počtu 20 – 30 účetních položek (celková cena za vedení účetnictví závisí na objemu účetních položek).
• od 7.500 Kč / ročně – zpracování a podání daňového přiznání z příjmu právnických osob; celková cena za zpracování a podání daňového přiznání z příjmu právnických osob závisí na počtu účetních položek.

Firmy mají i povinnost zaslat účetní závěrku a roční výkaz na registr obchodních společností (tato povinnost je obzvláště přísně sankcionována v Anglii a některých státech USA). Poplatek za služby:
• od 4.500 Kč – zpracování a zaslání účetnictví na registr obchodních společností; celková cena závisí na objemu účetní agendy,
• od 4.500 Kč – zpracování a podání výroční zprávy na registr obchodních společností.

Seznam firem

Prodej firem

Neztrácejte čas s daněmi, registrací, sídlem, poplatky a založením.
Seznam firem