Kromě běžné registrace firem na DPH si mezinárodní obchod vyžaduje registrace DPH zahraničních firem v Čechách nebo opačně českých firem v zahraničí. Mnohým českým podnikatelům dělá i problém registrace DPH anglických společností ve Velké Británii nebo registrace DPH společností na Slovesko.

Při registrace DPH poskytujeme celé spektrum služeb v různých jurisdikcích, včetně komplexní služby registrace DPH.

Po registraci DPH je třeba na měsíční bázi nebo čtvrtletní bázi podávat daňové přiznání v jurisdikci registraci, tj v Anglii, v Čechách nebo na Slovensku a proto poskytujeme široké spektrum účetních a daňových služeb. Podání DPH přiznání, DPH souhrnných a kontrolních výkazů v Anglii, Slovensku a Čechách začíná od ceny 1.500 Kč za přiznání.

Formulář

  • 0,00 Kč

Orientační ceny

Poplatek za vedení účetní a daňové agendy pro firmu je:

• 1.500 Kč / za DPH období (měsíčně nebo čtvrtletně) – zpracování a podání nulového DPH přiznání pro Vaši UK nebo ČR společnost; celková cena za zpracování a podání nenulového DPH přiznání závisí na počtu účetních položek.
• od 6.000 Kč / za DPH období (měsíčně nebo čtvrtletně) – vedení účetnictví při počtu 20 – 30 účetních položek (celková cena za vedení účetnictví závisí na objemu účetních položek).
• od 7.500 Kč / ročně – zpracování a podání daňového přiznání z příjmu právnických osob; celková cena za zpracování a podání daňového přiznání z příjmu právnických osob závisí na počtu účetních položek.

Firmy mají i povinnost zaslat účetní závěrku a roční výkaz na registr obchodních společností (tato povinnost je obzvláště přísně sankcionována v Anglii a některých státech USA). Poplatek za služby:
• od 4.500 Kč – zpracování a zaslání účetnictví na registr obchodních společností; celková cena závisí na objemu účetní agendy,
• od 4.500 Kč – zpracování a podání výroční zprávy na registr obchodních společností.

Seznam firem

Prodej firem

Neztrácejte čas s daněmi, registrací, sídlem, poplatky a založením.
Seznam firem