EB5 Visa

EB5 Visa2020-06-19T17:03:46+02:00

Co je EB5 Visa zelená karta pro USA?

EB5 zelená karta je speciální kategorie přistěhovaleckého víza do USA, která umožňuje zahraničním investorům získat kartu trvalého pobytu, také známou jako zelená karta. Tato karta vám umožňuje přijít a žít v USA bez jakýchkoliv omezení. Pokud získáte EB5 Visa zelenú kartu, vaše rodina dostane automaticky také green card a nemusí žádat o jiné Víza do USA.

Napište nám

Jak získat EB 5 zelenou kartu?

Musíte investovat! Nejen, že budete muset investovat, ale také se musíte aktivně zapojit do vaší obchodní společnosti. Co je to obchodní společnost? Obchodní společnost je společnost založená za účelem dosažení zisku, která může být založena ve formě partnerství (LLC), společného podniku, korporace, atd. Vy můžete být pouze investor nebo můžete být partnerem s jiným členem. Pamatujte však, že požadavek minimální investice se vztahuje na vás, jestli jste v partnerství, nebo jste jediný investor.

Jaká je požadovaná minimální investice?

Je nutné investovat minimálně 1 milion USD, abyste mohli ucházet o EB5 zelenou kartu. Nezapomeňte, že tento požadavek je nutná pro každého investora. Je tu i další možnost, můžete investovat 500.000 dolarů v několika venkovských oblastech nebo v oblastech s vysokou mírou nezaměstnanosti. Pokud se rozhodnete investovat do této takzvané cílené oblasti je vyžadována investice pouze 500, 000 USD.

Jak dlouhý je proces žádosti o EB5?

Proces obvykle trvá asi 13 měsíců, dokud se získá souhlas EB5. Může to trvat i déle, v závislosti na zpracování USCIS centra, rychlosti právníka a vás. Jakmile dostanete souhlas od USCIS, můžete požádat o rozhovor na americkém velvyslanectví.

Jaké jsou další požadavky EB5 Visa zelené karty?

 1. Investice 1,000,000 USD.
 2. Obchodní společnost.
 3. Je třeba vytvořit 10 pracovních míst na plný úvazek do 2 let.
 4. Je nutný legální zdroj vašich peněz.
 5. Vrácení daní z minulých let musí být předloženy.
 6. Právní zdroj vaší investice musí být zdokumentován.

Kolik tento proces stojí?

Právne poplatky za EB5 Visa program se mohou lišit v závislosti na velikosti vaší firmy a rozsahu prací. Mějte na paměti, že právní poplatky se začínají kolem 9.000 USD za investora.

Co náklady zahrnují?

 1. Začlenění vaší obchodní společnosti.
 2. Podrobný a komplexní podnikatelský plán.
 3. Komplexní podání ve vašem jménem – právní zastupování před USCIS.
 4. Právní a obchodní poradenství.
 5. Daňové poradenství.

A co moje rodina?

Vaše rodina může automaticky požádat o zelenou kartu s vámi. Dostanou „závislou“ zelenou kartu na základě vaší schválené EB5 zelené karty