Provozovatelem služeb poskytovaných na tomto portálu je mezinárodní firma, která se specializuje hlavně na zprostředkování korporátních služeb, poradenství v smluvní, daňové oblasti, oblasti duševního vlastnictví, ochranných známek, patentů, softwaru a imigračního práva do USA. Jsme důvěryhodným a spolehlivým partnerem, který má interní kapacitu zprostředkovat realizaci i tech nejnáročnějších záměrů.

Jsme primárním odrazovým můstkem pro společnosti expandující do USA, Velké Británie a Asie. V portfoliu našich produktů jsou řešení přizpůsobená velikosti a typu podnikání, od největších firem až po začínající firmy.

Díky naší mezinárodní přítomnosti v USA, Velké Británii a Hong Kongu i lokální přítomnosti v Čechách a na Slovensku víme zprostředkovat našim klientům i osobní a unikátní služby v každé z těchto jurisdikcí. Jelikož mnohé z našich služeb vyžadují práci s citlivými daty, tak neustále sledujeme vývoj v oblasti technologického progresu a diskrétnosti údajů, tak abychom mohli implementovat vždy nejnovější opatření v této oblasti.